SKARBIEC MAZOWIECKI

13.06.2022

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia naszej ankiety.

Celem jej jest zorientowanie się czy oferta LOT SM dotycząca turystyki weekendowej w Warszawie i na Mazowszu, jest znana Państwu oraz, które z naszych propozycji cieszą się największym zainteresowaniem. Zachęcamy do włączenia się w nasze działania, nie tylko poprzez aktywny udział w proponowanych imprezach, ale także poprowadznie własnych projektów w ramach statutowej działalności Stowarzyszenia.

Ankietę przygotowała Justyna, nasza członkini, która współpracuje ze studentami i młodzieżą pracującą, prowadzi również swoją internetową stronę o tematyce turystycznej i profil na Fb w języku polskim i hiszpańskim.

 

Aby wypełnić ankietę proszę wejść na podany niżej link:

https://docs.google.com/forms/d/17m2W21d1gDfNtABhVShnMAZJ3xP8RTUnM7LDi-pE4_I/edit?ts=628e5021

 

...powrót

dla rozwoju Mazowsza

 

„Skarbiec Mazowiecki 2 - szlaki turystyczne obiektów sakralnych w Warszawie i na Mazowszu. Rozwój i komercjalizacja produktu”

Beneficjent: Lokalna Organizacja Turystyczna Skarbiec Mazowiecki

Wartość projektu:  548 492,75 PLN

Wartość dofinansowania: 373 511,25 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

Polityka Prywatności
Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe