SKARBIEC MAZOWIECKI

07.12.2020

Zapraszamy  do wspólnego odwiedzania szopek w staromiejskich kościołach. Będzie to nie tylko przedłużenie Bożonarodzeniowej radości, ale także okazja do poznawania historii swojego miasta. Różnorodność szopek często bowiem wpisuje się w niezwykłe historie poszczególnych obiektów sakralnych.

 

Zaprzyjaźnieni  z nami, dyplomowani  przewodnicy warszawscy, poprowadzą chętnych w niezwykłe przestrzenie, w których spotkamy nie tylko ze Świętą Rodzinę, ale także dawnych mieszkańców stolicy. Będzie można poznać tajemnice ukryte w architekturze kościołów i szopek, a także związane z nimi ciekawostki.

Na świąteczne spacery zapraszamy 28 grudnia (poniedziałek) i 29 grudnia (wtorek)  2020.  Każdy spacer startuje sprzed Księgarni na Miodowej ul. Miodowa 17/19.  Można wybrać dogodną godzinę - kolejne grupy będą wyruszały o godz. 13.00, 14.00  i 15.00

Rejestracji dokonuje się w dniach od 8 do 27 grudnia br. do godziny 19.00, drogą mailową: lotskarbiecmazowiecki@gmail.com lub 15 minut przed rozpoczęciem każdego spaceru w „Księgarni na Miodowej” ul. Miodowa 17/19.

W związku z ograniczeniami z powodu pandemii, przypominamy, że w każdym spacerze może wziąć udział grupa pięciu osób. W przypadku większej liczby chętnych, pierwszeństwo będą mieli rodzice i opiekunowie z dziećmi, którzy zgłoszą udział w spacerze drogą mailową na adres: lotskarbiecmazowiecki@gmail.com nie później niż dzień przed planowanym terminem spaceru. Decyduje kolejność zgłoszeń.Szczegóły konkursu na stronie www.historiawkosciolach.pl  

 

 

...powrót

dla rozwoju Mazowsza

 

„Skarbiec Mazowiecki 2 - szlaki turystyczne obiektów sakralnych w Warszawie i na Mazowszu. Rozwój i komercjalizacja produktu”

Beneficjent: Lokalna Organizacja Turystyczna Skarbiec Mazowiecki

Wartość projektu:  548 492,75 PLN

Wartość dofinansowania: 373 511,25 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

Polityka Prywatności
Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe