SKARBIEC MAZOWIECKI

LOT Skarbiec Mazowiecki na Europejskich Dniach Dziedzictwa

09.09.2017

LOT Skarbiec Mazowiecki na Europejskich Dniach Dziedzictwa

Obchody odbyły się 9 września w Skansenie w Maurzycach, gdzie w zabytkowych przestrzeniach przygotowany został  bogaty program kulturalny: warsztaty plastyczne,  spotkanie z Jackiem A. Wiśniewskim, autorem książki „Kościoły drewniane Mazowsza”, połączone z otwarciem wystawy fotografii, rysunków i makiet zabytkowych świątyń, spacer z przewodnikiem po skansenie, warsztaty i pokazy rzeźby ludowej oraz wystawa kapliczek i krzyży wykonanych na I Powiatowy Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Popowie.

...powrót

dla rozwoju Mazowsza

 

„Skarbiec Mazowiecki 2 - szlaki turystyczne obiektów sakralnych w Warszawie i na Mazowszu. Rozwój i komercjalizacja produktu”

Beneficjent: Lokalna Organizacja Turystyczna Skarbiec Mazowiecki

Wartość projektu:  548 492,75 PLN

Wartość dofinansowania: 373 511,25 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

Polityka Prywatności
Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe