SKARBIEC MAZOWIECKI

LOT na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie

03.04.2017

LOT na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko w trakcie XXIII Targów Wydawców Katolickich. Uwagę odwiedzających przykuwały modele kościołów - replika w miniaturze, spalonego kościoła drewnianego z Długiej Kościelnej, oraz kartonowe modele do samodzielnego wykonania m.in. katedry płockiej i kościoła w Brochowie.

Życzymy miłej lektury i owocnych wypraw po Mazowszu wszystkim, którzy nabyli nasze wydawnictwa: mini-przewodniki i opracowania dotyczące kościołów Mazowsza, śladów św. s. Faustyny, sposobów spędzania czasu wolnego na trasach wiodących szlakiem zabytków sakralnych tej części Polski. Dla osób, które nie były na targach, publikacje (w tym kartonowe modele) dostępne są w naszym Punkcie Obsługi Turystów przy ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie.

...powrót

dla rozwoju Mazowsza

 

„Skarbiec Mazowiecki 2 - szlaki turystyczne obiektów sakralnych w Warszawie i na Mazowszu. Rozwój i komercjalizacja produktu”

Beneficjent: Lokalna Organizacja Turystyczna Skarbiec Mazowiecki

Wartość projektu:  548 492,75 PLN

Wartość dofinansowania: 373 511,25 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

Polityka Prywatności
Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe